Sylwia Witczymiszyn

Biuro rachunkowe 2W Konsulting

Firma 2W Konsulting swoją ofertę kieruje do wszystkich osób, które chcą bezpiecznie prowadzić swoje interesy.  Specjalizujemy się w świadczeniu profesjonalnych usług konsultingowych dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. 

Celem firmy 2W Konsulting  jest zapewnienie kompleksowego doradztwa rachunkowo-finansowego i gospodarczego firmom polskim i zagranicznym.  Biuro współpracuje ze specjalistami z dziedziny finansów, prawa, zarządzania i marketingu stosując nowoczesne instrumenty zarządzania. Rzetelność naszych usług potwierdza licencja Ministra Finansów na świadczenie usług księgowych oraz liczne certyfikaty i dyplomy z przebytych szkoleń.

Posiadamy ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności.

Dzięki współpracy z naszą firmą uzyskacie Państwo:

redukcję kosztów

oszczędność czasu

pewność terminowej realizacji zleceń

minimalizację ryzyka

Biuro rachunkowe 2W Konsulting

Usługi księgowe dla firm prowadzone są komputerowo z wykorzystaniem oprogramowania zgodnego z wymogami Ustawy o rachunkowości, Ministra Finansów i wszystkich innych przepisów.

Gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych klientów, zarówno w czasie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu.

Życzliwość w stosunku do klientów i pełne utożsamianie się z ich interesami, wysoki poziom merytoryczny i jakość obsługi, a przede wszystkim – wspomniana już dbałość o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów – są dewizą naszej działalności.