Poznaj nasz zespół

Jesteśmy zespołem profesjonalistów

Wykonujemy usługi księgowe na najwyższym poziomie

Sylwia Witczymiszyn
Właściciel biura rachunkowego

Sylwia Witczymiszyn

  • Phone501 547 637
  • Gmails.witczymiszyn@2wkonsulting.pl
Księgowa

Danuta Czarnota

  • Phone81 444 63 93 wew. 13
  • Gmaild.czarnota@2wkonsulting.pl
Księgowa

Mariola Niedziela

  • Phonetel. 81 444 63 93 wew. 11
  • Gmailm.niedziela@2wkonsulting.pl
Asystent ds. księgowości

Klaudia Kowalak

  • Phone81 444 63 93
  • Gmailk.kowalak@2wkonsulting.pl
Radca Prawny, Doradca Podatkowy

Monika Markisz

  • Phone885 555 399
  • Gmailkancelaria@monikamarkisz.pl
kierownik ds. kadr i płac

Anna Tusińska

  • Phone517 376 070
  • Gmaila.tusinska@2wkonsulting.pl
Księgowa

Katarzyna Kosecka

  • Phone81 444 63 93
  • Gmailk.kosecka@2wkonsulting.pl
Magdalena Daśko
kierownik biura rachunkowego

Magdalena Daśko

  • Phone81 444 63 93 wew. 11
  • Gmailm.dasko@2wkonsulting.pl
Księgowa

Justyna Poniewozik

  • Phone81 444 63 93 wew. 15
  • Gmailj.poniewozik@2wkonsulting.pl
Księgowa

Agnieszka Chudyga

  • Phone81 444 63 93 wew. 16
  • Gmaila.chudyga@2wkonsulting.pl
Asystent ds. księgowości

Aleksandra Paździor

  • Phone517 376 070
  • Gmaila.pazdzior@2wkonsulting.pl